عبارتی را جهت جستجو وارد کنید

شامپو کنوکمپلکس کنوژن مخصوص خانم ها 500 میلی گرم

KENOGEN SHAMPOO WOMEN500ml

اولین محصول تولید شده در جهت رویش مجدد مو و درمان موهایی که نازک و ضعیف شده و همچنین برای افزایش رشد طولی و قطری بسیار مناسب می باشد.

این محصول دارای یک لوسیون مکمل می باشد که در صورت استفاده همزمان تا حد زیادی مو مورد درمان قرار می گیرد.


عملکرد:

در کنار ریزش موی ارثی و نازک شدن مداوم موها، اغلب خانم ها از عدم رویش یا رویش موها که همراه با سرعت رشد کم و نیز با ضعیف و نازک شدن موها همراه می باشد رنج می برند. کمبود استروژن یکی از علل اصلی این مشکل است، البته تغییرات زیادی نظیر کاهش دوره آناژن و نازک شدن موها نیز دخیل می باشند. فرمولاسیون ویژۀ کنوژن مخصوص بانوان حاوی ملاتونین درمانی، فرمول انحصاری KGCC، پروتئین گندم هیدرلیزه شده و عصاره معجزه آسای گیاه کیگلاآفریکانا می باشد فرمولاسیون فیتوسینرژیک ملاتونین در کنار عصاره دانه های درخت جادوئی کیگلاآفریکانا که سرشار از ایزوفلاوین و استروژن با منشأء گیاهی است، مهار کننده ای قوی برای آنزیم پنج آلفاردوکتاز(5αR) بوده و با تقویت رشد مو، باعث قطور شدن ساقه های مو می شود. محصول کنوژن حاصل تکنولوژی برتر اروپا و مرکز تحقیقاتی وی وی فارمای (ViViPHARMA) ایتالیا می باشد که درج رویش مو (Hair Regrowth) بر روی محصولات تفاوت این محصول را با محصولات دیگر نشان می دهد .


 • ۱۳۲,۰۰۰ تومان

 • شامپو کنوکمپلکس کنوژن مخصوص خانم ها 500 میلی گرم

  محل مصرف سر
  نوع محصول شامپو
  دستور مصرف موهای خود را به شامپو آغشته نمایید ، اجازه دهید کف آن 3 تا 5 دقیقه روی پوست سر باقی بماند ، سپس آبکشی نمایید این عمل را تکرار کنید.
  مورد مصرف رویش مجدد مو و تقویت مو های ضعیف
  وزن 500 میلی گرم
  کشور سازنده آمریکا
  نظرات کاربران ( ۰ نظر )
  : امتیاز
  برای مشاوره آنلاین , کلیک کنید.
  لوسیون کنوکمپلکس کنوژن مخصوص خانم ها 30 * 5ml

  لوسیون کنوکمپلکس کنوژن مخصوص خانم ها 30 * 5ml

  ۴۱۸,۰۰۰ تومان

  تمامی حقوق این و بسایت محفوظ و متعلق به داروخانه ی فردوسی میباشد.

  طراحی توسط شرکت طوسی