عبارتی را جهت جستجو وارد کنید

1-استفاده از قرص های لاغری ،بدون تنظیم غذای مصرفی به هیچ عنوان در کاهش وزن موثر نیست.

هیچ قرص لاغری مجازی وجود نداردکه تنها با مصرف آن و بدون رژیم غذایی مناسب باعث کاهش و تنظیم وزن گردد.

2- قرص های لاغری ،باعث سیری نمیشوندو این احساس را میتوان با مصرف مواد غذایی فیبردار و مصرف به اندازه آجیل کم نمک و میوه های خشک شده بدست آورد.

3-حذف کربوهیدراتهای پوچ به جای استفاده از قرص های مسدود کننده جذب کربو هیدرات،ایده بسیار بهتری است و شواهد علمی معتبری نیز در تایید موثر بودن استفاده از کربوبلاکر ها وجود ندارد.

4-کاهش وزن ،با استفاده از قرص های لاغری،بدون ورزش دروغی بیش نیست.

کاهش وزن بدن در کنار استفاده از مکمل های لاغری نیازمند ورزش اصولی و تنظیم عادات صحیح مصرف مواد غذایی است.

5- کلام آخر

کاهش وزن بدن به پارامترهای مختلفی وابسته است.

اولین و موثرترین قدم،تغییر روش و شیوه زندگی است.خواب کافی،رژیم غذایی مناسب،ورزش صحیح،درکنار استفاده از مکمل های لاغری ،بیشترین و ماندگارترین اثر را در کاهش وزن بدن و ماندگاری آن دارند.

انتخاب یک یا دو عامل از عوامل فوق ،حتی اگر باعث کاهش وزن گردد،پایداری و دوام مناسبی ندارد.

تبلیغات داروهای لاغری همیشه صحیح نیست.لازم است دقت شود که این داروها معجزه نمیکنند،تمامی این داروها در واقع داروهای مکمل هستند و مصرف آنها به تنهایی عامل اصلی کاهش وزن نخواهد بود.در واقع آنچه که در تبلیغات بیان میشود،سوق دادن مشتری به استفاده از داروهای لاغری برای کاهش وزن به عنوان راهی آسان و ساده و بدون رژیم و ورزش است.راهی که شاید تعداد بسیار زیادی از مخاطبین را جذب نماید.ولی آنچه مهم است این است که اصولا کاهش وزن کاری سهل و آسان نیستو از آن مهمتر ،نگهداری وزن در شرایط پایدار است.

تنها با رعایت کردن اصول فوق در تمامی مراحل زندگی ،می توان علاوه بر داشتن کیفیت زندگی مناسب،از بهینه بودن وزن و سلامت بدن خود مطمئن بود.

برای مشاوره آنلاین کلیک کنید .

تمامی حقوق این و بسایت محفوظ و متعلق به داروخانه ی فردوسی میباشد.

طراحی توسط شرکت طوسی